dolnośląskie

    

Jelenia Góra

STUDIO.V. - video, foto, napis LOVE Jelenia Góra

osoba kontaktowa

studiov

792...  

lokalizacja
58-500 Jelenia Góra
dolnośląskie

  577

  17

  1

PLN  900,-

opis

UROCZYSTOŚCI~IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE~PROJEKTY INDYWIDUALNE~MONTAŻ POWIERZONYCH MATERIAŁÓW~ZGRYWANIE KASET AUDIO~NAPIS LOVE
Miła pamiątka w postaci filmu zawsze wzbudza uśmiech i sprawia, że często lubimy oglądać zarejestrowane przez operatora ważne momenty naszego życia. Utrwalone wspomnienia będą wyjątkową pozycją w domowej filmotece. Zajmuję się videofilmowaniem uroczystości oraz imprez okolicznościowych: śluby, wesela, chrzciny, komunie, studniówki, bale gimnazjalne, bankiety, jubileusze, urodziny, imieniny, teledyski, zamówienia indywidualne, jak również na zamówienie - montaż powierzonych materiałów. Jestem polecanym kamerzystą filmującym w województwach: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, opolskie oraz śląśkie. Swoje usługi wykonuję solidnie z pasją i zaangażowaniem, a ponadto w rozsądnych cenach.Kompletny film jest dostarczony w na Pendrive w wersji HD. Zapewniam możliwość realizacji zlecenia nawet z trzech kamer, co daje filmowanym scenom znacznie lepszy efekt wizualny. Gwarantuję profesjonalizm, atrakcyjną oprawę filmu, jak również interesujący montaż. Zamów film i oglądaj go z satysfakcją.Posiadam pisemne zezwolenie na filmowanie w obiektach sakralnych wydane przez Kurię Biskupią. Zapraszam do skorzystania z oferty.Na życzenie do każdego filmu wersja bez montażu GRATIS!Pakiety dla Nowożeńców:


-Pakiet mini :-) idealny na małe przyjęcie weselne `950zł. Otrzymujesz ok.60min. materiału, który obejmuje filmowanie ślubu oraz przyjęcia weselnego. Gotowy film zawiera animowane czołówki z napisami. Dodatkowo w pakiecie bezpłatnie animowany pokaz zdjęć utworzony z wykonanych zdjęć. Zmontowany film w wersji HD jest dostarczony w formie elektronicznej. (Pakiet nie zawiera filowania oczepin)


-Pakiet Plus za 1400zł :-) w cenie: Błogosławieństwo, Ślub, Wesele oraz Oczepiny. Otrzymujesz ok. 1,5h filmu przeplatanego mini-klipami na PENDRIVE (1 kopia) W prezencie animowany pokaz zdjęć utworzony z wykonanych zdjęć.


Jeśli zamówisz jeden z poniższych pakietów otrzymasz gotowy materiał filmowy, który zawiera: INTRO PREZENTUJĄCE NAJWAŻNIEJSZE MOMENTY UROCZYSTOŚCI LUB WSTĘP DO FILMU UTWORZONY Z NADESŁANYCH ZDJĘĆ Z CZASÓW DZIECIŃSTWA/NARZECZEŃSTWA, PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, ŚLUB, PRZYJĘCIE WESELNE (W TYM MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA WYWIADU Z GOŚĆMI WESELNYMI) ORAZ TELEDYSK PODSUMOWUJĄCY NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE. DODATKOWO OTRZYMASZ ANIMOWANY POKAZ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI UTWORZONY Z WYKONANYCH FOTOGRAFII.

-Pakiet podstawowy' ok.120 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE -1450zł

-Pakiet rozszerzony z większą ilością nagranego materiału' ok. 180 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE -1550zł

-Pakiet extra z jeszcze większą ilością nagranego materiału. Gwarancja jak najdłuższej pamiątki z tego wyjątkowego dnia' ok. 240 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE -1650zł!* Pamiątka video/foto I Komunii św.-40zł/os (w tym komplet DVD)*Studniówka - od 10zł/os

moje opinie

dodaj opinię


0

0 270 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą


osoba kontaktowa

studiov

792...  


lokalizacja

58-500 Jelenia Góra
dolnośląskie


godziny otwarcia

pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.

zamknięte
zamknięte
zamknięte
zamknięte
zamknięte
zamknięte
zamknięte


 500 


ogłoszenia w twojej okolicy

ELEGANCKA OPRAWA CEREMONII ŚLUBNEJ

ELEGANCKA OPRAWA CER...

 Wrocław

dolnośląskie

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 Wrocław

dolnośląskie

Agencja ślubna OK Wedding

Agencja ślubna OK W...

 Wrocław

dolnośląskie

MERCEDES JAGUAR MASERATI ŚLUB EVENT

MERCEDES JAGUAR MASE...

 Wrocław

dolnośląskie

Filmowanie i fotografia Ślubna

Filmowanie i fotogra...

 Głogów

dolnośląskie

DJ Ygo - DJ, wodzirej na wesele

DJ Ygo - DJ, wodzire...

 Wrocław

dolnośląskie

Copyright LIMASZ
Kontakt 000
Email kontakt@portal-weselny.pl