lubuskie

    

Zielona Góra

Sky Foto Film Zielona Góra

osoba kontaktowa

Sky Foto Film

734...  

lokalizacja
65-530 Zielona Góra
ul.: Zawadzkiego
lubuskie

  101

  8

  1

PLN  3000,-

opis

SKY Foto Film stworzył jeden z założycieli w 1990 roku Grupy Filmowej Sky Piastowskie.

Sky Piastowskie to dwukrotni zdobywcy Grand Prix „Złotych Lwów” na gdyńskim festiwalu filmowym w Konkursie Kina Niezależnego. Laureaci Międzynarodowego Festiwalu Debiutów Filmowych w Koszalinie – Grand Prix „Wielki Jantar” oraz „Złotej Kaczki” nagrody miesięcznika „Film”.
Sky Piastowskie to twórcy nagradzanych filmów fabularnych i teledysków. Kierując się pasją , wieloletnim doświadczeniem i najwyższej jakości sprzętem stworzymy dla Was niepowtarzalną pamiątkę.

Sky Foto Film to dwoje uzupełniających się fotografów, którzy mają wspólny cel: wykorzystać sprzęt fotograficzny na sto procent.
Naszym zadaniem jest wyłapać jak najwięcej momentów przygotowań, ceremonii i ślubu oraz wesela aby stworzyć wspaniałą pamiątkę, jaką jest fotograficzny zapis ślubnych wspomnień i emocjonalnych chwil.

Doświadczenie w pracy nauczyło nas, że pozowanie jest mega trudne i najlepsze zdjęcia wychodzą wtedy, gdy fotografowana osoba nie skupia się na aparacie.
Najważniejsze to być sobą, zachowywać się naturalnie a nam pozostawić moment w którym złapiemy tą wyjątkową chwilę.
Pragniemy aby emocje przedstawione na naszych zdjęciach były wspaniałym wspomnieniem tego wyjątkowego dnia na całe życie. Fotografia ślubna jest dla nas zaszczytem i wielką odpowiedzialnością.

Nasz materiał to jest reportaż z Waszego dnia, a nie zaplanowana, ustawiona sekwencja.
Nie reżyserujemy, nie ustawiamy Was do zdjęć. Podążamy Waszym tempem, obserwując i asystując.W tym wyjątkowym dniu staramy się oddać naturalną atmosferę Waszego Święta.

Nie limitujemy Wam wspomnień, nie ograniczamy się co do pewnej ilości zdjęć.

Jesteśmy z Wami od chwili przygotowań. Towarzyszymy Wam podczas przejazdu z domu do kościoła lub urzędu oraz uwieczniamy chwile podczas wesela.Wykonując fotoreportaż wykorzystujemy wesołe gadżety, wychodząc do Waszych gości. W swojej pasji nie ograniczamy się i lubimy być kreatywni. Każde Wesele jest dla nas inne. Nie lubimy sztampy i staramy się sięgać dużo głębiej poza opis naszej oferty. Gwarantujemy że od nas dostaniecie zawsze więcej :) lubimy niespodzianki :)
Podczas zabawy weselnej wykonamy dla Was małą sesję fotograficzną. Po uroczystościach w wybranym przez Was miejscu oraz dowolnym dniu wykonamy również całodniową sesję fotograficzną.
Fotografie przekażemy Wam w formie drukowanej foto – książki , oraz w pliku cyfrowym na pendrive w terminie do 21 dni po uroczystości.

Oferujemy również ściankę foto okolicznościową a zdjęcia z gośćmi są dostępne i wyeksponowane na ściance jeszcze podczas trwania Waszego wesela.

Doświadczenie nauczyło nas że zdecydowanie łatwiej jest porozmawiać o tym czego oczekujecie, jaki macie gust , jaka charakter zdjęć najbardziej Wam odpowiada. Sporo czynników wpływa na to jak będzie wyglądała Wasza pamiątka na całe życie. Zadzwońcie do nas - tak będzie dużo łatwiej. Czasami krótka odpowiedz na zapytanie nie daje ani Wam ani nam odpowiedzi a przecież chodzi o to

moje opinie

dodaj opinię


0

0 270 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą


osoba kontaktowa

Sky Foto Film

734...  


lokalizacja

65-530 Zielona Góra
ul.: Zawadzkiego
lubuskie


godziny otwarcia

pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.

zamknięte
zamknięte
zamknięte
zamknięte
zamknięte
zamknięte
zamknięte


 500 


ogłoszenia w twojej okolicy

ZESPÓŁ KAMARO

ZESPÓŁ KAMARO

 Zielona Góra

lubuskie

Barman na wesele

Barman na wesele

 Nowogród Bobrzański

lubuskie

LDI Studio - Czapla Photo & Video

LDI Studio - Czapla ...

 Ośno Lubuskie

lubuskie

Fontanna Czekoladowa - Słodki Stół

Fontanna Czekoladowa...

 Gorzów Wielkopolski

lubuskie

Sky Foto Film

Sky Foto Film

 Zielona Góra

lubuskie

Copyright LIMASZ
Kontakt 000
Email kontakt@portal-weselny.pl